MALÉ SHRNUTÍ

20.09.2011 21:03

V tomto novém seriálu uvidíme, že domů se vrátit můžete kdykoliv. Ale pouze tehdy, jste-li připraveni čelit hříchům vaší minulosti. Amanda Vaughn (Leslie Bibb), na střední škole jedna z nejprotivnějších holek, je potom, co její manželství ukončí skandál, nucena vrátit se domů. Amanda se za těch 20 let změnila k lepšímu, ale jak se k ní zachovají její bývalí spolužáci? Přivítají ji s otevřenou náručí nebo se jí budou chtít pomstít? V tomhle městě není nikdo žádný svatoušek, ale to neznamená, že musí mít srdce. Zatímco Amanda a její dospívající děti si snaží zvyknout na nový život, dámy z Amandiny minulosti s ní střídavě soucítí a plánují pomstu.

Jako kdyby to, že vám vláda zabaví veškerý majetek a váš manžel zemře za senzačních okolností, nebylo dost ponižující, pro léčící se alkoholičku Amanda Vaughn (Leslie Bibb) je ale ten nejtěžší krok návrat domů do Texasu. Amanda a Bill v mládí docela řádili a zanechali za sebou takovou spoušť, na kterou by všechny ostatní dámy nejraději zapomněli. A tak Amanda a její dvě děti přijíždí do Dallasu, její matka Gigi (Annie Potts) ji vítá s otevřenou náručí, ale kolem jejích dveří se začnou shromažďovat vlčice. Pomyslnou smečku vede Carlene Cockbur (Christin Chenoweth), která je více než ochotná Amandě připomenout, kdo je tady teď šéfem.
Carlene sekundují Cricket (Miriam Shor), která je na Amandu pořád naštvaná, protože jí kdysi přebrala Billa a nyní si svého přítele Blakea (Mark Deklin) až moc hlídá, Sharon (Jennifer Aspen), manželka Zacka (Brad Beyer, který měl pro Amandu vždy slabost, která už nechala minulost minulostí, a v neposlední řadě také Heather (Marisol Nichols) úspěšná realitní agentka, která se bojí Carlene postavit. Amanda trvá na to, že se vrátila jen dočasně a jakmile si najde práci, tak i s dětmi z Dallasu a z vlivu její matky, která už teď její děti učí míchat koktejly, odjede. To se ale řekne snadněji, než se to udělá, protože Carlene neustále hází Amandě klacky pod nohy, což Amandu donutí k tomu, aby využila pár triků z mládí přitom měla v obličeji typicky dallaský úsměv.