O seriálu

Good Cristian Belles je americké komediální drama, které vytvořil a napsal Robert Harling. Producent je Darren Star a budou v něm učinkovat Leslie Bibb, Kristin Chenoweth, Jennifer Aspen, Miriam Shor, Marisol Nichols a Annie Potts.

Seriál se začne vysílat na televizní stanici ABC na začátku roku 2012 a je inspirován knihou Good Christian Bitches od Kim Gatlin. První série bude mít 10 epizod.

Pár kritiků prohlásilo, že "Good Christian Belles" je nástupcen "Zoufalých manželek" ... tak se necháme překvapit!!!

 

Obsah

V tomto novém seriálu uvidíme, že domů se vrátit můžete kdykoliv. Ale pouze tehdy, jste-li připraveni čelit hříchům vaší minulosti. Amanda Vaughn (Leslie Bibb), na střední škole jedna z nejprotivnějších holek, je potom, co její manželství ukončí skandál, nucena vrátit se domů. Amanda se za těch 20 let změnila k lepšímu, ale jak se k ní zachovají její bývalí spolužáci? Přivítají ji s otevřenou náručí nebo se jí budou chtít pomstít? V tomhle městě není nikdo žádný svatoušek, ale to neznamená, že musí mít srdce. Zatímco Amanda a její dospívající děti si snaží zvyknout na nový život, dámy z Amandiny minulosti s ní střídavě soucítí a plánují pomstu.
Jako kdyby to, že vám vláda zabaví veškerý majetek a váš manžel zemře za senzačních okolností, nebylo dost ponižující, pro léčící se alkoholičku Amanda Vaughn (Leslie Bibb) je ale ten nejtěžší krok návrat domů do Texasu. Amanda a Bill v mládí docela řádili a zanechali za sebou takovou spoušť, na kterou by všechny ostatní dámy nejraději zapomněli. A tak Amanda a její dvě děti přijíždí do Dallasu, její matka Gigi (Annie Potts) ji vítá s otevřenou náručí, ale kolem jejích dveří se začnou shromažďovat vlčice. Pomyslnou smečku vede Carlene Cockbur (Christin Chenoweth), která je více než ochotná Amandě připomenout, kdo je tady teď šéfem.
Carlene sekundují Cricket (Miriam Shor), která je na Amandu pořád naštvaná, protože jí kdysi přebrala Billa a nyní si svého přítele Blakea (Mark Deklin) až moc hlídá, Sharon (Jennifer Aspen), manželka Zacka (Brad Beyer, který měl pro Amandu vždy slabost, která už nechala minulost minulostí, a v neposlední řadě také Heather (Marisol Nichols) úspěšná realitní agentka, která se bojí Carlene postavit. Amanda trvá na to, že se vrátila jen dočasně a jakmile si najde práci, tak i s dětmi z Dallasu a z vlivu její matky, která už teď její děti učí míchat koktejly, odjede. To se ale řekne snadněji, než se to udělá, protože Carlene neustále hází Amandě klacky pod nohy, což Amandu donutí k tomu, aby využila pár triků z mládí přitom měla v obličeji typicky dallaský úsměv.

 

Vývoj a výroba

Jennifer Aspen se stala první herečkou obsazenou v pilotním díle, který se vysílal v únoru 2011. 1.3.2011 bylo oznámeno, že Leslie Bibb dostane hlavní roli v pilotu. Annie Potts se také připojila k show jako Amanda, arogantní Dallaská matka. 4.března se připojila Miriam Shor, 10. března Marisol Nicholss a 14. března Kristin Chenoweth. 16. března se připojil David James Elliott, byl obsazen do role manžela Carlene.
13. května televizní stanice ABC uvedla pilot seriálu.

 

Název seriálu

ABC se ocitla pod útokem pro původní název seriálu, "Good Christian Bitches". Někteří křesťanští lidé a organizace, cítili, že název byl ponižující vůči křesťanství a některým obhájcům žen se nelíbilo označení Bit Slovo změna názvches.Změna názvu seriálu přišla s oznámením stanice ABC je, při oznámení nové série.

 

G.C.B.

Název - Good Christian Belles  (známý také jako Good Christian Bitches)

Žánr - Komedie, Drama

Vytvořil - Robert Harling

Napsal - Robert Harling

Země původu - USA

Jazyk - Angličtina

Výroba

Výkonný producenti - Darren Star

                                      Gretchen J. Berg

                                    Aaron Harberts

                                  Aaron Kaplan

                             Alan Poul

                                    Robert Harling

Délka epizody - 43 min.

Produkční společnost - ABC Studios

                                                  Darren Star Productions

                                              Kapital Entertainment

Přenos

Původní stanice - ABC

Formát obrazu - 480i (SDTV)

                          720p (HDTV)

Audio formát - Stereo, Dolby Digital 5.1